BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Statom. Rugsėjo 23, antradienis

Suaktyvėjo mano stroikė. Šiandien nuvažiavęs pamačiau, kad vienas sluoksnis dažų ant sienų jau praktiškai yra. Baiginėjo dažyti vieną iš kambarių:o svetainė jau nutepta. Labai šviesūs namai gausis:Šiek tiek matosi, kad spalva ne balta, kai žiūri šalia baltos. Nuotraukoje sunku skirtumą įžiūrėti.


O lubų dažymas jau visiškai pabaigtas. Nudažyta dviem sluoksniais. Vaizdelis iš katilinės:Vis dar trūksta liuko lubose.


Taip pat jau sudėliotos rozetės ir jungikliai:O lauke pabaigė montuoti skardinius angokraščius (pusė buvo likę nesumontuoti):Šiandien atvežė ir lauko duris, tai pagaliau vaizdas iš laiko bus visiškai baigtas.(Sorry už prastą nuotrauką).


Ir dar geras dalykas, kad bendrija pagaliau pradėjo asfaltuoti gatvę, kuria važinėsiu namo:Taip pat šiandien jau suderinta, kad rytoj atveža parketlentes, tai šią savaitę jau matysis kaip atrodys grindys. Ir po to pirmadienį jau tikrai atvažiuos vidinės durys. Kai atsiras grindys ir durys, jau bus galima antrą kartą dažyti.


Kai susidės grindys jau bus galima montuoti virtuvę. Ji jau pagaminta, laukia komandos kada bus galima montuoti.


Taip pat šį penktadienį jau bus kabinamas katilas ir boileris bei radiatoriai, o pirmadienį atvažiuoja dujininkai pajunginėti. Tikiuosi bus galima sklandžiai pasijungti dujas ir pradėti šildymą. Po poros savaičių esu paėmęs atostogų, tai tikiuosi, kad jau bus galima bent jau pradėti kraustymąsi.


Taip kad pabaiga jau jau artėja…


 

Rodyk draugams

Rašyti komentarą