BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Statom. Rugsėjo 26, penktadienis.

Nudažytas miegamasis:ir vaiko kambarys:Spalvos tokios švelnios ir labiau ryškios, negu tikėjausi. Svarbiausia, kad derėtų prie tapetų, kai jie bus išklijuoti.


Taip pat jau pastatytos lauko durys:

bei suvežta grindų danga su kamštiniu paklotu:
Dar šiandien montuos katilą su boileriu, o po savaitgalio jį pajunginės prie dujotiekio. Taip pat kai sudės grindis, montuos duris ir radiatorius.

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. Marius:

  kiek vargo. vien skaityt ir žiūrėti foto užtrūkau kelias valandas. Numanau kiek nervų suėsta, bet rezultatas puikus. labiausiai įstrigo posakis jau įsivaizduojų, kaip rytais terasoje gersime kavą ar vakarais vyną. Tiesiog puiku! Like ;]
  kažką panašaus ir aš norėčiau, tik dviejų aukštų ;] žodžiu man patiko! (gal ir aš kada, atsigersiu toje terasoje skanaus vyno su šeimininkais ;] ).

 2. Giminaiti, tu? :)
  Tai welcome vyno į terasą :)

 3. Valdas:

  Labai saunu kad toki bloga rasai , as pats pradejau stayti nama , todel labai naudinga patirtis perskaityti sita bloga , aciu :)

 4. Geras blog’as apie statybas!

 5. Rūkas:

  Matosi, kad įdėta daug darbo, bet lauko durys atrodo nuostabiai.

 6. Atliekame visus santechnikos darbus Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose. Šildymo sistemų ir katilinės įrengimas bei katilinės renovacija. Katilo pajungimas ir grindinis šildymas. Vandentiekio ir kanalizacijos montavimas, radiatorių pajungimas ir keitimas.Ilgametė patirtis šildymo sistemų montavime.Visiems montavimo darbams suteikiame garantiją.
  https://santechnikos-darbai-santechnikas.weebly.com

 7. Įdomu sužinoti apie statybas žingsnis po žingsnio, labai gražu, kad ir nuotraukomis pasidalini. Linkiu tau ramaus gyvenimo savame nameĄ

Rašyti komentarą